MFR100FTF73-1K6
MFR.Part #
MFR100FTF73-1K6
JLCPCB Part #
C1386153
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS