MFR100FTF73-1K43
MFR.Part #
MFR100FTF73-1K43
JLCPCB Part #
C1385195
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS