MFR100FTF73-17R8
MFR.Part #
MFR100FTF73-17R8
JLCPCB Part #
C1385179
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS