MFR100FTF73-154R
MFR.Part #
MFR100FTF73-154R
JLCPCB Part #
C1385543
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS