MFR100FTF52-9K76
MFR.Part #
MFR100FTF52-9K76
JLCPCB Part #
C3498293
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS