MFR100FTF52-9K1
MFR.Part #
MFR100FTF52-9K1
JLCPCB Part #
C3455397
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS