MFR100FTF52-86R6
MFR.Part #
MFR100FTF52-86R6
JLCPCB Part #
C1384965
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS