MFR100FTF52-7K15
MFR.Part #
MFR100FTF52-7K15
JLCPCB Part #
C1384934
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS