MFR100FTF52-76K8
MFR.Part #
MFR100FTF52-76K8
JLCPCB Part #
C1384919
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS