MFR100FTF52-6K81
MFR.Part #
MFR100FTF52-6K81
JLCPCB Part #
C1384782
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS