MFR100FTF52-63K4
MFR.Part #
MFR100FTF52-63K4
JLCPCB Part #
C1385104
Description
-55℃~+155℃ 1W 63.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS