MFR100FTF52-52R2
MFR.Part #
MFR100FTF52-52R2
JLCPCB Part #
C1385224
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS