MFR100FTF52-4K22
MFR.Part #
MFR100FTF52-4K22
JLCPCB Part #
C3564526
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS