MFR100FTF52-49R9
MFR.Part #
MFR100FTF52-49R9
JLCPCB Part #
C3481549
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS