MFR100FTF52-392R
MFR.Part #
MFR100FTF52-392R
JLCPCB Part #
C1385474
Description
-55℃~+155℃ 1W 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS