MFR100FTF52-374R
MFR.Part #
MFR100FTF52-374R
JLCPCB Part #
C3363243
Description
-55℃~+155℃ 1W 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS