MFR100FTF52-28K
MFR.Part #
MFR100FTF52-28K
JLCPCB Part #
C1385703
Description
-55℃~+155℃ 1W 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS