MFR100FTF52-26R7
MFR.Part #
MFR100FTF52-26R7
JLCPCB Part #
C1385540
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS