MFR100FTF52-24R9
MFR.Part #
MFR100FTF52-24R9
JLCPCB Part #
C1385511
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS