MFR100FTF52-16K9
MFR.Part #
MFR100FTF52-16K9
JLCPCB Part #
C1384640
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS