MFR100FTF52-15R
MFR.Part #
MFR100FTF52-15R
JLCPCB Part #
C1384777
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS