MFR100FTF52-158R
MFR.Part #
MFR100FTF52-158R
JLCPCB Part #
C1385173
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS