MFR100FTF52-14R3
MFR.Part #
MFR100FTF52-14R3
JLCPCB Part #
C1384868
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS