MFR100FTF52-12R7
MFR.Part #
MFR100FTF52-12R7
JLCPCB Part #
C1384851
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS