MFR100FTF52-12K1
MFR.Part #
MFR100FTF52-12K1
JLCPCB Part #
C1384995
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS