MFR100FTF52-115K
MFR.Part #
MFR100FTF52-115K
JLCPCB Part #
C1384818
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS