MFR100FTE73-15K
MFR.Part #
MFR100FTE73-15K
JLCPCB Part #
C2838704
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS