MFR100FTE52-976K
MFR.Part #
MFR100FTE52-976K
JLCPCB Part #
C1385109
Description
-55℃~+155℃ 1W 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS