MFR100FTE52-910K
MFR.Part #
MFR100FTE52-910K
JLCPCB Part #
C1385497
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS