MFR100FTE52-909K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTE52-909K
JLCPCB Part #
C3486699
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS