MFR100FTE52-8K45
MFR.Part #
MFR100FTE52-8K45
JLCPCB Part #
C1385537
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS