MFR100FTE52-7K87
MFR.Part #
MFR100FTE52-7K87
JLCPCB Part #
C1384997
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS