MFR100FTE52-75R
MFR.Part #
MFR100FTE52-75R
JLCPCB Part #
C1387469
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS