MFR100FTE52-604K
MFR.Part #
MFR100FTE52-604K
JLCPCB Part #
C1385677
Description
-55℃~+155℃ 1W 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS