MFR100FTE52-59K
MFR.Part #
MFR100FTE52-59K
JLCPCB Part #
C1385861
Description
-55℃~+155℃ 1W 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS