MFR100FTE52-562R
MFR.Part #
MFR100FTE52-562R
JLCPCB Part #
C1385805
Description
-55℃~+155℃ 1W 562Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS