MFR100FTE52-52K2
MFR.Part #
MFR100FTE52-52K2
JLCPCB Part #
C1386887
Description
-55℃~+155℃ 1W 52.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS