MFR100FTE52-46K4
MFR.Part #
MFR100FTE52-46K4
JLCPCB Part #
C3578156
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS