MFR100FTE52-43K2
MFR.Part #
MFR100FTE52-43K2
JLCPCB Part #
C1384408
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS