MFR100FTE52-3K9
MFR.Part #
MFR100FTE52-3K9
JLCPCB Part #
C1384143
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS