MFR100FTE52-340K
MFR.Part #
MFR100FTE52-340K
JLCPCB Part #
C1384128
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS