MFR100FTE52-2K49
MFR.Part #
MFR100FTE52-2K49
JLCPCB Part #
C1384303
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS