MFR100FTE52-2K2
MFR.Part #
MFR100FTE52-2K2
JLCPCB Part #
C1386376
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS