MFR100FTE52-2K15
MFR.Part #
MFR100FTE52-2K15
JLCPCB Part #
C3530094
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS