MFR100FTE52-28K7
MFR.Part #
MFR100FTE52-28K7
JLCPCB Part #
C3510164
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS