MFR100FTE52-23K7
MFR.Part #
MFR100FTE52-23K7
JLCPCB Part #
C1384570
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS