MFR100FTE52-1K47
MFR.Part #
MFR100FTE52-1K47
JLCPCB Part #
C3560638
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS