MFR100FTE52-1K37
MFR.Part #
MFR100FTE52-1K37
JLCPCB Part #
C1384464
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS