MFR100FTE52-19R1
MFR.Part #
MFR100FTE52-19R1
JLCPCB Part #
C1384614
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS