MFR100FTE52-17R8
MFR.Part #
MFR100FTE52-17R8
JLCPCB Part #
C3487777
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS